13 Aralık 2015 Pazar

İlginç Yılbaşı Hediyeleri

Sevdiklerinizi yılbaşı gecesi şaşırtmaya var mısınız? Ezber bozacak nitelikte en sıra dışı, en enteresan, en renkli, en eğlenceli ve tabi ki de en ilginç yılbaşı hediyeleriyle. Yeni yılın ilk dakikalarında sevdiklerinize adeta acı kahve etkisi yaparak uykularını açacak olan, çok acayip ve çok enteresan yılbaşı hediyeleri bu yazımızda Sizlerle. 

Tarih 31 Aralık 2015! Saatler 22:00... 2016 yılına başlangıç yapmak için artık son dönemeç, son iki saat. Şarkılar, kahkahalar ve mutluluk içerisinde evde müthiş bir yılbaşı eğlencesi var! Rengarenk ışıklarla süslenmiş çam ağacı, kapılara ve camlara beyaz sprey boya ile püskürtülmüş "Hoş geldin 2016","Mutlu yıllar","Nice yıllara" yazıları, konfetiler, balonlar, mumlar ve muhteşem yemek lezzetleri... Her şey, yeni yıl kutlamasına uygun ve tam da olması gerektiği gibi. Ancak saat 23:30'u gösterdiğinde, evde yılbaşı eğlencenin biraz dışında farklı bir hareketlilik başlıyor! Bu olsa olsa yılbaşı hediyesi verme telaşı ya da sabırsızlığı. Acaba ilk önce kim yılbaşı hediyesini verecek? Anne mi önce davranacak; yoksa baba mı? Belki de evdeki akrabalar hediye suskunluğunu ilk bozacak olanlar. Hayır, hiçbiri de değil... Her zaman olduğu gibi küçük kardeş, müthiş bir coşku ve heyecanla salonun ortasına elinde aldığı yılbaşı hediyesi ile girer. Kardeşin bu hareketi evde adeta bir domino etkisi yaratır ve herkes aldığı yılbaşı hediyelerini bir bir ortaya döker. Derken herkes birbirine hediyelerini sunar ve yılbaşı hediyeleri bir bir açılmaya başlanır. Anne, eşine daha önceki yılbaşılarında olduğu gibi ya bir gömlek ya bir erkek kol saati ya da bir erkek parfümü almıştır. Baba ise anneye, ya şık bir klasik çanta, ya gösterişli bir kolye, ya da üzerinde değerli bir taş olan yüzük almıştır. Kardeşler ise, oyuncak türü sevimli yılbaşı hediyeleri almıştır. Şimdi oldu mu bu? Anne, baba, çocuklar, arkadaş ve akrabaların katıldığı bu bu kadar güzel bir yılbaşı eğlencesine bu klasik hediyeler hiç yakıştı mı? Tamam, size alınan bir hediyeye karşı beğenmemezlik yapmak küstahlık ancak, her sene de tıpa tıp aynı hediyeler de alınmaz ki ama!

Az önce anlattığımız örnek olay, eminiz ki, bir çok evde üç aşağı, beş yukarı benzer şekilde yaşanıyordur! Gerçekten de herhangi bir hediyeyi beğenmemezlik yapmak hiç şık bir davranış olmaz! Ama eminiz ki, siz de sevdiklerinize her yılbaşında aynı hediyeleri vermekten yorulmuş, sıkılmış ve hatta bıkmışsınızdır Dahası, her defasında farklı yılbaşı hediyeleri satın almak düşüncesiyle çıktığınız evinizden, yine aynı ürünleri alarak geri döndüğünüz de çok olmuştur. Yok mu şöyle farklı, şaşırtıcı, insanların yüzünde gülümsemeye yol açacak ilginç yılbaşı hediyeleri? Olmaz olur mu! Elbette ki var. Belki de siz yeni yıl hediyenizi en olmayacak yerlerde arıyorsunuz? Hiç merak etmeyin, çünkü sizi daha fazla merakta bırakmayacağız. Sizin için internetin altını üstüne getirdik, tüm hediye sitelerinde tek tek onlarca ürün gezdik ve en ilginç yılbaşı hediyelerini seçtik. Bu seçmiş olduğumuz değişik yılbaşı hediyeleri ile sevdiklerinize en güzel sürprizleri yapabilecek, Onları çok şaşırtacak ve 2016 yılbaşı gecesini hep hatırlanabilir kılacaksınız. Üstelik evde de en çok konuşulacak hediyeler, sizin aldığınız hediyeler olacak. Hazırsanız hemen hediye fikirlerimiz içerisinde yer verdiğimiz ilginç yılbaşı hediyelerine bakalım.

Sevdiklerinizi Şaşırtabileceğiniz En İlginç Yılbaşı Hediyeleri 


Yılbaşına Özel Hazırlanmış Kar Küresi


Yılbaşı ile özdeşleşmiş en güzel melodilerden biri olan "Jingle Bells" şarkısı, yılbaşına özel hazırlanmış bu kar küresinde. Yılbaşı için sevdiklerinize hazırlayacağınız hediye sepetleri içerisine koyabileceğiniz hem müzikli hem de hareketli ve yılbaşını en güzel şekilde yansıtan bir kar küresi karşınızda. Yılbaşına Özel Hazırlanmış Kar Küresi, içerisinde yer alan pervanesi ile yeni yılda hiç kar yağmasa bile size bu atmosferi doyasıya yaşatacak! Yeni yılın coşku ve heyecanını en güzel şekilde yansıtacak olan kar küresi, sevdiklerinize verebileceğiniz en keyifli yılbaşı hediyesine dönüşüyor. 
konu çizgisi

Evinizi Yılbaşına Hazırlayın & Kar Spreyi


Yan tarafta gördüğünüz bu özel sprey, bir yılbaşı hediyesi olmaktan ziyade, mekanınızı yılbaşına hazırlayacak şahane bir ürün! Yeni yılı doyasıya hissedin yaşayın diye işte karşınızda Snow Spray - Kar Spreyi! Alın Snow Spray - Kar Spreyi elinize tüm yaratıcılığınızı kullanın ve evinizi yılbaşına hazırlayıp süsleyin. Camlarınıza, kapı ve pencerelerinize yılbaşı ile ilgili en güzel mesajlarınızı yazın, misafirlerinize veya çocuklarınıza özel yeni yıl sözleri yazın ya da dilerseniz duvarlarınıza kar tanesi şekilleri çizin! 

Sevgilinize İlginç Yılbaşı Hediyesi & Romantik Aşk Çeki


Geride bıraktığımız 2016 yılında sevgilinize verdiğiniz sözleri tutmayarak Onu çok mu üzdünüz? O halde yeni yıla güzel bir başlangıç yapmanın zamanı geldi. Sevgilinize yılbaşı gecesi en değerli sözlerinizi Aşk Çeki eşliğinde verin. Üzerine ister kendi el yazınızla, isterseniz de hazır olan yapraklarından birini kopartarak, yeni yılda her an Onun yanında olacağınızı, O'nu asla aşksız ve sevgisiz bırakmayacağınızı Aşk Çeki ile gösterebilirsiniz. Aşk Çeki yılbaşı hediyesi olarak sevgilinize/eşinize takdim edeceğiniz en romantik ve en ilginç yılbaşı hediyelerinden biri.  

konu çizgisi


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder